مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه

زمینه‌های برگزاری آزمون مهارت

انتشار گزارش های نهایی آزمون مهارت خواص شیمیایی شیر مایع سال 1401

گزارش های نهایی آزمون مهارت خواص شیمیایی شیر مایع سال 1401 منتشر شد.


به گزارش دپارتمان مواد غذایی مرکز فنون آزمایشگاهی گزارش نهایی آزمون مهارت خواص شیمیایی شیرمایع منتشر گردید و بر روی سامانه سینا قرار گرفته است.

 آزمایشگاه ها جهت دسترسی به گزارش ها می بایست از طریق پروفایل کاربری خود وارد سامانه سینا شوند. لازم به ذکر است که زین پس کلیه نتایج شرکت کنندگان در سامانه ذخیره شده و آزمایشگاه ها می توانند نتایج دوره ای خودر را نیز مقایسه نمایند. همچنین گزارشات در دو قالب گزارشات تفکیکی و تجمیعی ارایه گردیده و هر کدام اطلاعات مخصوص به خود را جهت نمایش بهتر نتایج ارایه می نمایند. امکان دریافت گواهینامه های آزمون نیز در سامانه تدارک دیده شده است. 

سسیستم یکپارچه نتایج آزمایشات که به سینا معروف است توسط متخصصان مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه (MELABTEC) به صورت کاملا بومی  طراحی ، توسعه و پیاده سازی شده است که به صورت متمرکز برای برگزاری آزمون های مهارت بکارگیری می شود. سیستم سینا انجام کلیه فرآیندهای ثبت نتایج، تحلیل آماری، تولید و انتشار گزارش های نهایی و گواهینامه ها را بر اساس پیشرفته ترین روش های روز دنیا و بر اساس استانداردهای برگزاری آزمون مهارت بر عهده دارد. طراحی این سیستم باعث گردیده است تا سطح اطمینان از نتایج به صورت قابل توجهی ارتقا یافته و ضمن کاهش زمان در انتشار گزارش ها با ایجاد قابلیت در بستر وب باعث شود تا در هر زمان و هر مکانی بتوان به داده های آماری مورد نیاز آزمایشگاه دسترسی داشت. سیستم سینا که سابق بر این توسط MELABTEC با تأیید آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سطح کشور برای اجرای برنامه ارزیابی خارجی کیفیت در آزمایشگاه های تشخیص پزشکی مورد استفاده قرار گرفته، اکنون با اجرای فاز تکمیلی آن برای سایر آزمایشگاه های صنعتی، غذایی ، آب و فاضلاب ، شیمی و پتروشیمی و آزمایشگاه های حوزه کالیبراسیون قابلیت بهره بردای یافته است.

منبع خبر: دپارتمان مواد غذایی مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه
منبع خبر: روابط عمومی
تعداد بازدید : 610 - تاریخ خبر : دوشنبه 19 دی 1401 - 10:01  
اخبار مرتبط

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان