انتشار فراخوان آزمون مهارت غلات و فرآورده های آن سال 1403

انتشار فراخوان آزمون مهارت غلات و فرآورده های آن سال 1403
انتشار فراخوان آزمون مهارت غلات و فرآورده های آن سال 1403

به گزارش دپارتمان مواد غذایی مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه ، فراخوان آزمون مهارت غلات و فرآورده های آن سال 1403 منتشر گردید و بر روی سامانه سینا قرار گرفته است.

آزمایشگاه ها جهت ثبت نام در آزمون می توانند با ورود به قسمت فراخوان های ثبت نامی،با کلیک بر روی تقویم و سپس پارامتر مورد نظر، اقدام به ثبت نام نمایند.


سسیستم یکپارچه نتایج آزمایشات که به سینا معروف است توسط متخصصان مرکز فنون آزمایشگاهی خاورمیانه (MELABTEC) به صورت کاملا بومی  طراحی ، توسعه و پیاده سازی شده است که به صورت متمرکز برای برگزاری آزمون های مهارت بکارگیری می شود. سیستم سینا انجام کلیه فرآیندهای ثبت نتایج، تحلیل آماری، تولید و انتشار گزارش های نهایی و گواهینامه ها را بر اساس پیشرفته ترین روش های روز دنیا و بر اساس استانداردهای برگزاری آزمون مهارت بر عهده دارد. طراحی این سیستم باعث گردیده است تا سطح اطمینان از نتایج به صورت قابل توجهی ارتقا یافته و ضمن کاهش زمان در انتشار گزارش ها با ایجاد قابلیت در بستر وب باعث شود تا در هر زمان و هر مکانی بتوان به داده های آماری مورد نیاز آزمایشگاه دسترسی داشت. سیستم سینا که سابق بر این توسط MELABTEC با تأیید آزمایشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سطح کشور برای اجرای برنامه ارزیابی خارجی کیفیت در آزمایشگاه های تشخیص پزشکی مورد استفاده قرار گرفته، اکنون با اجرای فاز تکمیلی آن برای سایر آزمایشگاه های صنعتی، غذایی ، آب و فاضلاب ، شیمی و پتروشیمی و آزمایشگاه های حوزه کالیبراسیون قابلیت بهره بردای یافته است.